Om produktet
Sød lille abe fra Miss Nella, som puster din neglelak tør. Har du travlt og ikke tid til at vente på, at neglelakken tørrer, så lad denne nuttede abe puste kold luft på dine negle, og de er tørre på et øjeblik. Placér blot din hånd på knappen med bananen og tryk!
Rigtig sød og hyggelig lille abe at have stående på sminkebordet og et must til nysgerrige børn, der elsker at lege og eksperimentere med neglelak og farver.
Bruger 2 x AAA batterier (ikke inkluderet)
Måler 8,5 x 10 x 9 cm.
Fra 3 år.
Specifikationer
Anbefalet fra | 3 år |
---|---|
Anbefalet til | 99 år |
Brand | Miss Nella |
Ean | 1233445141697 |
Produktnummer | MNMND |
Fortrydelse & returnering
Du har som forbruger altid 14 dages fortrydelsesret, når du handler hos os. Fristen regnes fra den dag, du modtager din vare — eller den sidste vare, hvis din ordre er delt op i flere leveringer. Du skal blot give os besked inden for 14 dage fra modtagelsen. Det gør du nemt ved at skrive til os på [email protected] eller ringe på 97 21 54 66. Husk blot at gøre det tydeligt, at du ønsker at fortryde dit køb. Du kan ikke fortryde dit køb ved bare at nægte modtagelse af pakken uden at give os besked. Det gælder også ved Click & Collect i vores butikker.
Lynhurtig levering - sendt næste hverdag
Fri fragt ved køb over 499 kr
Udvalgt med hjertet - kun det bedste til de mindste