Produkt beskrivelse
Super sød bidering fra Konges Sløjd udformet som brændt orange vaskebjørn. Bideringen har lange tynde arme med nupper på og de forskellige dele på vaskebjørnen (ører, ben, næse mm) har forskellige spidse og bløde ender, der stimulerer babys ømme gummer.
Konges Sløjd er et populært dansk brand med et stort udvalg af interiør og børnetøj med farver, der matcher på kryds og tværs. Produkterne er lavet i naturmaterialer, som er med til at give den bedste komfort for børnene.
Materiale: 100% naturgummi fra Hevea-træet farvet med fødevaregodkendt farve
Fra 0 år
Specifikationer
Anbefalet fra | 0 år |
---|---|
Anbefalet til | 1 år |
Brand | Konges Sløjd |
Ean | 5712982350862 |
Produktnummer | KS1300-RACOON |
Levering og returnering
Du har som forbruger 14 dages fortrydelsesret, når du handler hos os. Fortrydelsesfristen udløber 14 dage efter den dag, du har modtaget din vare, eller får den sidste vare i fysisk besiddelse, når det drejer sig om en aftale om flere forskellige varer, som er bestilt i én ordre, og som leveres enkeltvis. Du skal inden 14 dage fra modtagelse give os meddelelse om, at du ønsker at fortryde dit køb. Meddelelsen skal gives ved [email protected] eller tlf. 97 21 54 66. I din meddelelse skal du gøre os tydeligt opmærksom på, at du ønsker at udnytte din fortrydelsesret. Du kan ikke fortryde ved blot at nægte modtagelse af varen uden samtidig at give os tydelig meddelelse om dette. Dette gælder også ved click & collect i vores butikker.
Gaveindpakning i unikt papir
Gratis fragt over 449 kr. til pakkeshop
Vi afsender inden for 1-2 hverdage